Contact us

Koalicija 'Pod lupom'
Glavni ured

Koste Hermana 11/2, 71 000 Sarajevo

033 268 160

033 221 998

info@podlupom.org

Nina Zubović
Koordinatorica za odnose s javnošću Koalicije 'Pod lupom'

063 396 534

033 268 160

033 221 998

pr@podlupom.org

Regionalni ured Banja Luka
PERPETUUM MOBILE

Petra Kočića 3, 78 000, Banja Luka

051 303 310

051 303 290

banjaluka@podlupom.org

Regionalni ured Bijeljina
Centri civilnih inicijativa

Karađorđeva 8, 76 300 Bijeljina

055 222 113

055 222 112

bijeljina@podlupom.org

Regionalni ured Livno
Centar za građansku suradnju

G. Jurkića 8a (Livnoputovi), 80 101 Livno

034 202 770

034 202 770

livno@podlupom.org

Regionalni ured Mostar
Centri civilnih inicijativa

Kalajdžićeva 4, 88 000 Mostar

036 580 554/3

036 556 511

mostar@podlupom.org

Regionalni ured Prijedor
Udruženje građana „DON“

Miloša Obrenovića 18a, 79 000 Prijedor

052 231 155

052 232 155

prijedor@podlupom.org

Regionalni ured Sarajevo
Omladinska informativna agencija

Skenderpašina 1, 71 000 Sarajevo

033 237 764

033 237 764

sarajevo@podlupom.org

Regionalni ured Tuzla
Forum građana Tuzle

Hadži Bakirbega Tuzlića 1, 75 000 Tuzla

035 258 075

035 258 076

tuzla@podlupom.org

Poll

Which one of the Coalition's ''Pod lupom'' recommendations for the improvement of electoral process in BiH is the priority?
Results

. (0)

. (1)

. (8)

. (1)

. (1)

. (0)

. (1)

. (0)

. (0)

. (0)

. (0)

. (1)

. (2)

. (0)

. (0)

Vote